8 000 HUF
10
Jules Verne: Les Chateau des Carpathens. Les Voyages Extraordinaires. Collection Hetzel. Illustrations par L. Benett. Paris, én., Hetzel, 1 t.+ 199 p.+ 3 t. Francia nyelven. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza címlappal és címképpel, az 1/2 oldal sarkán nagyméretű hiánnyal.