Jules Verne: Les Chateau des Carpathens. Les Voyages Extraordinaires. Collection Hetzel. Illustrations par L. Benett. Paris, én., Hetzel, 1 t.+ 199 p.+ 3 t. Francia nyelven. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza címlappal és címképpel, az 1/2 oldal sarkán nagyméretű hiánnyal.
Madame de Fenouil: Recueil de Prieres de Madame de Fenouil. Dijon, 1866, E. Pellion. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, dúsan aranyozott, mintás lapélekkel, a táblák élein réz borítással, réz kapcsokkal, a réz borítás egy helyen kissé deformált, kissé kopott borítóval.
Andächtige Predigt- Mesz- und andere gelegenheitliche Lieder und Gebete. Komárom, é.n., Franciska Weinmüller. Német nyelven, újrakötött félvászon kötésben.
Friedrich Nietzsche: Also sprach Zarathustra. Aus dem Nachlaß. 1882-1885. Nietzsches Werke Taschen-Ausgabe. Band VII. Leipzig,én.,Alfred Körner, XXIX+502+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, három lap szélén sérüléssel (233/234, 235/236, 237/238.)
Publii Ovidii Nasonis Opera Volumen Tertium. Vindobonae, 1803, Typis Jos. Vinc. Degen, 2+612 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest egyben van, de elvált a gerincétől, foltos lapokkal, a címlapon bélyegzővel, kis lyukkal, megviselt állapotban.
Alfried Lehner: Eines zu sein mit allem. Gedichte. Gerabronn-Crailsheim,1987,Hohenloher. Kiadói egészvászon-kötés, foltos hátsó kötéstáblával. A szerző által dedikált. / Alfried Lehner: Eines zu sein mit allem. Gedichte. Gerabronn-Crailsheim,1987,Hohenloher. Linen-binding, with spotty cover. With autugraphed signature of the author.
Annette von Droste-Hülshoff: Die Judenbuche. Ein Sittengemälde aus dem gebirgichten Westfalen. München, 1921., Rösl&C. Német nyelven. Illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
Elfe Ury: Das Ratstöchterlein von Rothenburg. Eine Erzählung für junge Mädchen von - -. Karl Mühlmeister színes képeivel. Leipzig,[1928], A. Anton & Co. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.