Goethe: Az örök Goethe. Antológia a költő műveiből. 1-3 kötet. 1. Az ijfú Goethe 1749-1776. 2. A férfi Goethe 1777-1800. 3. Az öreg Goethe 1801-1832. Fordították Szabó Lőrinc, Turóci-Trostler József. Gyoma, 1932, Kner Izidor. Kiadói, Kner Erzsébet műhelyének ideiglenes (ú.n. Interimspappband) papírkötésben, a kötéstáblákon címkével.
Gábor J. Dzsingisz: Európába- félúton. Egy diplomata feljegyzései 1999-2005. Bp, 2006, Balassi Kiadó. Kartonált, kissé gyűrött papírkötésben, de egyébként szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
Bodnár László: A jegyesek kapcsolatainak törvényvilága. Szülők és népnevelők könyvtára, 5. kötet. Bp, 1942, az Országos Tanító Egyesület kiadása. Kissé foltos, kopott papírkötésben.
Gyurcsány Ferenc: Blogkönyv. 2006-2007. Hn., 2008, Gabo Kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző (Gyurcsány Ferenc, volt miniszterelnök) által dedikált példány.
Kennsbert Károly: Misztika mint világnézet. A misztikus életművészet elmélete és gyakorlata. Bp, 1941, Kókai Lajos kiadása. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Gyurcsány: Szabadon. Szántó István interjúkötete. Hn., 2013, Ab Ovo Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban. Az interjúalany (Gyurcsány Ferenc, volt miniszterelnök) által dedikált példány.