https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 39
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2361623
15617
391
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. 54 fekete-fehér fotóval és 4 színes ábrával illusztrált. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2361632
15618
391
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2364259
15619
391
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Pálfai János: Futballiskola I. Labdakezelés (technika). Rajzos sportkönyvtár. Kiadói papírkötés, kissé foltos, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2362697
15620
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Kertész János - Takáts József: Lawn-Tennis. Bp., 1910, k.n. Kiadói papír kötésben.
Starting price:
1 000 HUF
2357711
15621
391
0
3600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Fiser András: Ipari alpintechnika. Bp., 1996, FTSK Excelsior Hegymászó Klub. Kiadói papírkötésben
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2357703
15622
391
0
3600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Hegymászás Oktatókönyv I. rész. Magyar Hegymászó Oktatók egyesülete. Bp., 1996. ny.n. Kiadói papírkötésben
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2362353
15623
391
0
5000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Fussball-Weltmeisterschaft 1966. Aral-Bilderalbum Nr.1. Herausgegeben von der Aral Aktiengesellschaft. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2361205
15624
391
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
6 db sakk-könyv: Megnyitások kézikönyve, A sakkozó gondolkodásának titkai, 600 végjáték, Támadás a király ellen, Modern védelem, A sakkvilág trónusáért. Kötetenként vegyes kötésben, többnyire jó állapotban
Starting price:
3 000 HUF
2355095
15625
391
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Dénes András, Dénes Tamás: Man United. Dedikált! Bp., 1999, Aréna 2000. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 200 HUF
2348670
15626
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2365054
15627
391
0
1400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Dr. Gömör Béla: Ők huszonketten. Orvosok az élsportban. Budapest, 2001, magánkiadás. Kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2367388
15628
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment