15011.
391. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Heiden Sven: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára sorozatból. Második kötet. Képekkel és térképpel illusztrált. Bp., én., Lampel R. Kk.(Wodianer F. és Fiai)R.T. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, közte szakadt, hiányzó oldalakkal.