15071. 391. Closed Online auction Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
0 HUF
Houben: A déli sark meghódítása. Fordította: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, kis kopásokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras