15007.
391. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 200 HUF
[Sven Hedin (1865-1952)] Hedin, Sven: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. Ford.: Kondor Alfréd. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+330 p. +47 (42 fekete-fehér képtábla, 4 szÃnes képtábla, 1 szÃnes panorámakép) t. +2 (térképek, az egyik kihajtható térkép) t. Fekete-fehér fotókkal, szÃnes képekkel, szÃnes, kihajtható panorámaképpel és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon sorozat kötésben, a kihajtható, szÃnes panorámakép és egy lap szakadt, a borÃtó kopott, két tábla hiányzik.