15076.
391. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Szeged könyv tétel, 2 db: 17. Szegedi ünnepi hetek 1975. Fekete-fehér képekkel illusztrált terjedelmes műsorfüzet. Kiadói papírkötés, alján kissé sérült gerinccel. + Horváth Mihály (szerk.):Szegedi Szabadtéri Játékok. Készült 1973-ban, a Szegedi Szabadtéri Játékok 15. évfordulójára, 1500 példányban. 36 p.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott vászonkötés.