Books: Travelling, Local History Number of items: 197
2359347
15036
391
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Magyarországi Kemping Kalauz. Campingführer in Ungarn. Camping guide in Hungary. Guide des Camps Hongrois. Bp., 1980, Magyar Camping és Carvanning Club. Kiadói kopott papírkötésben.
1 200 HUF
2364612
15037
391
Other collectibles
Budapest városrészei. Rákospalota, Pestújhely, Újpalota XV. kerület. Szerk.:Dr. Kasza Sándor. hn., 2000, Ceba. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2367583
15038
391
Other collectibles
Sugár István: Az egri vár históriája. Bp., 1991, Zrínyi. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2356617
15039
391
Other collectibles
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
2358793
15040
391
Other collectibles
Rédli Margit-Számadó Emese: Révkönyv. Komárom. 2010. Komárom, 2010, Komárom Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2356277
15041
391
Other collectibles
Vegyes Világjárók könyvtétel, 2 db. Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 26 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és kijáró lapokkal. + Vilhjalmur Stefansson: Amerika legészakibb tájain. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 28 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés kopott állapotban.
1 200 HUF
2356225
15042
391
Other collectibles
Dömötör Sándor: Őrség. Budapest, 1960, Gondolat. Kiadói félvászon kötésben, kiadói, kissé kopott,szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
1 200 HUF
2356230
15043
391
Other collectibles
Vajkai Aurél: A Bakony néprajza. Bp., 1959, Gondolat, 176+4 p.+26 (fekete-fehér fotók) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 3200 példányban.
1 200 HUF
2356430
15044
391
Other collectibles
Szomszéd András: Egy falunak két temploma II. Száz év az ezerből. Szurdokpüspöki Helytörténeti Füzetek III. Szurdokpüspöki, 2004, a Szurdokpüspöki Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 800 példányban.
1 200 HUF
2354047
15045
391
Other collectibles
Csorba Béla: Temerini néphagyományok. Újvidék, 1988, Forum. Példányszám: 1000. Fekete-fehér képekkel és kottákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1 200 HUF
2330627
15046
391
Other collectibles
1 200 HUF
2359395
15047
391
Other collectibles
Pécsi Márton-Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, illusztrációkkal, kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035