Books: Travelling, Local History Number of items: 197
2354048
15048
391
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kónya Sándor: Harmatozzatok egek! Népünk vallásos énekei Észak-Bánságban. Kónya Miklós rajzaival. Zenta, 2004, Thurzó Lajos Közművelődési Központ. Példányszám: 500. Fekete-fehér képekkel és kottákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 800 HUF
2023895
15049
391
Other collectibles
2335292
15050
391
Other collectibles
Horling Róbert: Szeged. Bp., én. Kiadói kartonálásban.
1 000 HUF
2362595
15051
391
Other collectibles
Cholnoky Jenő: Földrajzi képek. Bp., é.n., Élet. Kiadói papír kötésben, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, a gerincen pici sérüléssel.
1 000 HUF
2367383
15052
391
Other collectibles
Hubay László- Kluger Lászlóné: Borsod-Abaúj-Zemplén megye helyismereti bibliográfiája. 1965-1970. Különlenyomat a Borsodi Történelmi Évkönyv IV. 1973. számából. Hn., én., kn. Foltos, két helyen tollal összefirkált papírborítóban. Néhány oldalon tollal ír jelölések.
2 000 HUF
2358788
15053
391
Other collectibles
Mayer Dénes: Adalékok Kapolcs történetéhez. Csigakönyvek 1. Kapolcs, 1995, Kapolcsi Kulturális és Természetvédelmi Egylet. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1 400 HUF
2361170
15054
391
Other collectibles
Vörös Márton: Pécs. Officina Képeskönyvek 35. Bp., 1941, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kissé kopott és szakadt kartonált papírkötésben.
1 000 HUF
2361179
15055
391
Other collectibles
A Jászó-Premontrei Iskolák Barátainak Szövetsége. Bp., 1933., M. Kir. Egyetemi, 122 p.+5 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói, szakadozott és gyűrött papírkötésben.
1 800 HUF
2361447
15056
391
900
Other collectibles
Vegyes IBUSZ kiadvány tétel, 7 db. Ibusz napló. Július, agusztus, szeptember. Bp, 1951, Ibusz Idegenforgalmi és Utazási Vállalat. + Ibusz napló. Október, november, december. Bp, 1952, Ibusz Idegenforgalmi és Utazási Vállalat. + Mátra. Ismerd meg hazádat! Bp, 1953, Közlekedési Kiadó. Szakadozott papírkötésben. + Eger.Szilváskő- Szilvásvárad. Ismerd meg hazádat! Bp, én., IBUSZ. Szakadozott papírkötésben. + Dr. Jakucs László: Az Aggteleki Baradla barlang. Ismerd meg hazádat! Bp, én., Egyetemi Nyomda. Kopott papírkötésben. + Tapolca- tavasbarlang. IBUSZ-útikalauz 16. Bp, 1952, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Koszos, szakadozott papírkötésben. + Az IBUSZ-TIT Budapestről induló országjáró autóbuszainak és az IBUSZ külföldi társutazásainak programja. Bp, 1967, Panoráma. Papírkötésben, kissé foltos, de egyébként jó állapotban. 2361427
15057
391
Other collectibles
Turistaházak, magyar tájak. A magyarországi turistaházak képes ismertetője. Összeáll.: A Turistaházakat Kezelő Vállalat. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, , gyűrött, kopottas állapotban.
2 400 HUF
2361424
15058
391
900
Other collectibles
Vegyes, helytörténet témájú könyvtétel, 2db. Hevesy Sándor: Egri útikalauz. Bp, 1985, A Heves Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadványa. Kissé gyűrött papírkötésben, szakadt papír védőborítóban. Egyébként jó állapotban. + Borsi Darázs József- Molnár Sándor: Kaposvár és környéke. Somogyi Séták 2. Kaposvár, 1956, a Somogy Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Papírkötésben, jó állapotban. 2361319
15059
391
Other collectibles
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 2 db. Dr. Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, (1920), Danubia, XVI+112 p.+ 2 kihajtható melléklet. Fekete-fehér illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, jó állapotban. + Fricsy Ádám: Levelek a hódoltsági Pécsről. 1613-1629. Baranyai Levéltári Füzetek 17. Pécs, 1982, kn. Kissé kopott, foltos papírkötésben, de egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035