6 000 HUF
Korányi Gábor (1952-): Fetish (Little Earth Mother). Színes rézkarc, akvatinta, merített papír, jelzett, számozott: 41/50. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 22,5×15 cm