9 500 HUF
24,61 EUR, 27,14 USD
Ladócsy László (1960-): Kartal-kisház. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 61,5x43,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.