9 000 HUF
Rényi Krisztina (1956-) 2 db és Pirk László (1953-) 1 db litográfiája 1987-ből. Rényi Krisztina (1956-): Halak jegyében. Litográfia, papír, jelzett, Számozott (25/300). 23×16 cm. + Rényi Krisztina (1956-): Önsebző Pelikán. Litográfia, papír, jelzett, Számozott (25/300). 23×16 cm. + Pirk László (1953-): Kráter-színház. Litográfia, papír, jelzett, Számozott (25/30). 16x23 cm. Eredeti feliratozott, illusztrált kiállítási papír mappában, Hann Ferenc művészettörténész írásával magyar és angol nyelven. Jó állapotban.