Paintings and graphics Number of items: 335
2356051
10157
391
Other collectibles
Kónya Zoltán (?-?): Róma, akvarell, papír, jelzett, 13,5×16,5 cm
6 000 HUF
2356058
10158
391
Other collectibles
Kónya Zoltán (?-?): Gulliver, akvarell-tus, papír, jelzett, 21×14,5 cm
10 000 HUF
2354585
10159
391
Other collectibles
Konstantin László (1930-): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett, Egyben Képcsarnok meghívó 1967-ben rendezett kiállításra, amelyet Supka Magdolna művészettörténész nyitott meg. Grafika méret: 12x17 cm
2 400 HUF
2318057
10160
391
11000
Other collectibles
Kopek Rita (1952-): Lomtalanítás,1995. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 80×70 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 16. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
11 000 HUF
2362421
10161
391
Other collectibles
Kopócsy Judit (1947-): Rozsdás kapu. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben, 23x28 cm
6 000 HUF
2344573
10162
391
Other collectibles
Korányi Gábor (1952-): Fetish (Little Earth Mother). Színes rézkarc, akvatinta, merített papír, jelzett, számozott: 41/50. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 22,5×15 cm
6 000 HUF
2357966
10163
391
Other collectibles
Koronczi Endre (1968-): Rajz háta. Rézkacr, hidegtű, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA XII/1 számozással. 7x8,5 cm
2 000 HUF
2357953
10164
391
Other collectibles
Koronczi Endre (1968-): Rajz háta. Akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA III/3 számozással. 6×7 cm
1 600 HUF
2364867
10165
391
Other collectibles
Kós Károly (1883-1977): Brassó. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 14,5×12,5 cm
3 600 HUF
2364855
10166
391
Other collectibles
Kós Károly (1883-1977): Medgyes, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 13,5×12 cm
3 000 HUF
2364865
10167
391
Other collectibles
Kós Károly (1883-1977): Gótikus vártemplom Illyefalván. Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm
9 000 HUF
2364871
10168
391
Other collectibles
Kós Károly (1883-1977): Brassó. Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035