Paintings and graphics Number of items: 335
2354057
10241
391
Other collectibles
Pető János (1940-2009): Alakok. Linómetszet, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1970-ben rendezett kiállításra, amelyet Supka Magdolna művészettörténész nyitott meg. Grafika méret: 14,5x9,5 cm
2 400 HUF
2338037
10242
391
24000
Other collectibles
Pettes József (1896-?): Birkanyáj. Pasztell, papír, jelzett. Sérült üvegezett keretben. 48,5×68 cm
24 000 HUF
2347655
10243
391
Other collectibles
Pintér István Pál (1948-): Karcagi kálváriadomb, 1996. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 60×70 cm. Hátoldalán bírálóbizottsági jeggyel és Képcsarnok Rt. szakértői állásfoglalásáéval. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
18 000 HUF
2237053
10244
391
Other collectibles
18 000 HUF
2337799
10245
391
Other collectibles
Platthy György (1908-2003): Ruhaszárítás, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (56/100). 22x17 cm. Eredeti feliratozott, illusztrált papír mappában: Platthy György festőművész kiállítása, Szentendre, Művésztelepi Galéria, 1985 május-június. Jó állapotban.
3 000 HUF
2340948
10246
391
Other collectibles
Plesnivy Károly (1930-1984): Barna fák. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült keretben, 33×47,5 cm
10 000 HUF
2118544
10247
391
Other collectibles
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Lavírozott tus, akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm
5 000 HUF
2199839
10248
391
Other collectibles
10 000 HUF
2118540
10249
391
Other collectibles
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Grafit, papír, jelzett, 24x19 cm
8 000 HUF
2347538
10250
391
28000
Other collectibles
Rácz László (1919-1999): Madár, 1995. Olaj, vászon, jelzett. 74×55,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
28 000 HUF
2368045
10251
391
Other collectibles
Raszler Károly (1925-2005): Festőállvány. Rézkarc, papír, jelzett, 13×13 cm
2 000 HUF
2339719
10252
391
28000
Other collectibles
Regős Imre (1952-2017): Reggel, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/10). Lap széle kissé foltos. 51×43 cm
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035