Szüle Péter (1886-1944): Vízparti táj (Dunapart Csillaghegynél?), 1912. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült (festéklepergéssel). Hátoldalán "Szüle Péter Csillag-hegy" és "1400K" felirattal. Díszes, historizáló stílusú, kissé sérült keretben, 69×55,5 cm.
cca 1900 Szűcs Lajos (?-?): 3 db műszaki rajz, akvarell-tus, papír, foltos, szakadt, gyűrött, az egyik hátán javításnyomokkal, jelzett, 60x44 cm és 60x43 cmx2
Tassy Béla (1942-): Bartók emlékére. Vegyes technika, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 39x48 cm
Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és konstrukció Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap tetején halvány folttal. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and a construction. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a plae spot on the top of the sheet
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A "v." feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm
Tot, Amerigo (1909-1984): Artisták. Mezzotinto, papír, jelzett és datált (Tot 80), számozott (4/100). Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 39,5x29,5 cm