Csorba Simon László (1943-): Kompozíció, 1979. Ofszet, papír, jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Lap sarkaiban kissé sérült (feltehetően rajzszögekkel történt rögzítésből adódott). 41,5x29,5 cm
Csorba Simon László (1943-): Kalapos hölgy. Fénymásolat (xerox), papír, fénymásolt jelzéssel ( 1996. V. 23 Csorba Simon). Lap széle sérült, több helyen szakadt. 48x36 cm
Csordák Lajos (1864-1937): Ház udvara, 1884. Ceruza, papír, jelzett és datált. Lap bal szélén kisebb szakadással. Üvegezett fa keretben. 37x26,5 cm. Nagyon korai, feltehetően a budapesti tanulmányai alatt készült alkotás a kassai festőtől! / Lajos Csordák (Ľudovít Čordák): House yard, 1884. Pencil on paper, signed and dated. WIth a small tear on the left side. Framed with glass. 37x26,5 cm. Very early work from the painter in Kosice, probably from the time of his studies in Budapest!
Csulak Elemér (1887-?): Őszi erdő, 1943. Pasztell, karton. Jelzett. Üvegezett, dekoratív korabeli fa keretben. Hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező címkéjével és korabeli ceruzás felirattal. 70×100 cm
1972 Borsos Miklós (1906-1990): "Boldog Új Évet 1973", rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 6x8 cm
Az üdvözlőlap másik lapján: Illés Endre (1902-1986) író, drámaíró, műfordító, műkritikus, a Szépirodalmi Könyvkiadó vezetőjének saját kézzel írt új évi soraival, és saját kezű aláírásával Szekeres György (1914-1973) újságíró, műfordító, az Európa Kiadó irodalmi szerkesztőjének részére, borítékkal.