Flea Market Number of items: 367
2349915
11467
392
Flea Market
Other collectibles
Patrol férfi cipő, szintetikus-textil felső résszel, gumi talppal, méret: 43, eredeti sérült dobozában, használatlan, újszerű állapotban
4 000 HUF
2331765
11468
392
Flea Market
Other collectibles
Tropical club férfi cipő, műszövet, 43, újszerű állapotban, karton dobozban
3 000 HUF
2349906
11469
392
Flea Market
Other collectibles
Patrol bézs vászon férfi cipő gumi talppal, méret: 44, eredeti, kissé sérült dobozában, használatlan, újszerű állapotban
4 000 HUF
2292852
11470
392
Flea Market
Other collectibles
Fém cigarettatárca, kopásokkal, belül lepattanással, 8x12 cm + Fa doboz, kopásokkal, d: 9,5 cm + Hiányos körzőkészlet, 14x23 cm
1 200 HUF
2292828
11471
392
Flea Market
Other collectibles
5 db betlehemi bábu, kis sérülésekkel h: 19-21 cm
3 000 HUF
2099522
11472
392
Flea Market
Other collectibles
Sisley műbőr színházi táska újszerű állapotban 35x29 cm
1 600 HUF
2182682
11473
392
Flea Market
Other collectibles
4 db női táska, bőr, szövet, újszerű, mind jó állapotban
3 000 HUF
2147448
11474
392
40000
Flea Market
Other collectibles
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állap...
40 000 HUF
2067075
11475
392
Flea Market
Other collectibles
cca 1900 fa gereben, rozsdás fogakkal, faragott mintákkal, repedéssel, 78×10 cm
3 000 HUF
1840833
11476
392
Flea Market
Other collectibles
"Süli Lajosné női fodrász" feliratú kétoldalas cégér, zománcozott fém, 41×70 cm
12 000 HUF
2284280
11477
392
Flea Market
Other collectibles
1 db szőttes + 3 db hímzett terítő
1 800 HUF
2175127
11478
392
Flea Market
Other collectibles
Házi áldás, zsákvászon, hímzés, 55x70,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035