Flea Market
Number of items: 367
2164093
11479
392
Flea Market
Other collectibles
Kézi és gépi hímzések + lenvászon terítő, össz. 5 db
4 000 HUF
1625041
11480
392
Flea Market
Other collectibles
Jelzés nélkül: Szent László, pirogravűr, fa, keretben, 29×20,5 cm
2 600 HUF
2339939
11481
392
Flea Market
Other collectibles
3 db WMF fém talpas pohár, alkalmi dekorral, kis kopásokkal, horpadással, m: 9,5 cm
5 000 HUF
2316852
11482
392
Flea Market
Other collectibles
Réz csillár alkatrészekkel d: 42 cm és hozzá való falikarok burák nélkül
5 000 HUF
2324860
11483
392
5500
Flea Market
Other collectibles
Távol-keleti stílusú selyem gobelin kép. Jelzés nélkül. Sérült, jobb felén kisebb szakadásokkal. Sérült üvegezett keretben. 59x46 cm
5 500 HUF
2341387
11484
392
Flea Market
Other collectibles
"Világháború - Emlék! Felsőgalláról" emlék sétabot, fa, faragott, repedésekkel, h: 91 cm
5 000 HUF
2318300
11485
392
Flea Market
Other collectibles
Falra akasztható agancs trófea, d: 22 cm
1 600 HUF
2319880
11486
392
Flea Market
Other collectibles
Retro lámpa, éjjeli lámpa. Elektrofém, Hódmezővásárhely. Jelzett. Fém, üveg. Hibátlan. 37 cm
2 000 HUF
2319965
11487
392
Flea Market
Other collectibles
Mézet nyaló maci. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés félével, hibátlan m: 15,5 cm
1 600 HUF
2319971
11488
392
Flea Market
Other collectibles
Izsépy kerámia őz. Mázas kerámia, kézzel festett, apró lepattanásokkal a fülön 17x14 cm
2 000 HUF
2343868
11489
392
Flea Market
Other collectibles
Gyöngyökkel és strasszokkal hímzett párta, kisebb hibákkal, h: 52 cm
3 000 HUF
2293603
11490
392
Flea Market
Other collectibles
Iparművész fa és bőr asztali kínáló tálca, 6 db barnás-sárgás színű üveg pohárral, tálcán apró kopásnyomokkal, pohár m: 8 cm, kínáló 36x19 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m