1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1869 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+227+3 p. Átkötött félvászon-kötés,kopott borítóval, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen bejelöléssel.