1900-1901 Magyar Királyi Államvasutak Fogyasztási Szövetkezetének alapszabályai, viteldíj-számítási táblázatai, és 1901 árjegyzéke: 1900 Táblázatok a MÁV Fogyasztási Szövetkezet gyorsáru küldeményei a kincstári telefon- és távirda berendezési anyagok, a tenyész lovak és verseny lovak, valamint tenyész marhák és tenyész baromfiak viteldíj-számításához. Szeged, 1900, Engel Lajos-ny., egykorú bejeg...
cca 1900-1940 Nagy vegyes papírrégiség tétel, közte keresztlevelek, házassági levelek, ellennyugták, levelek, jegyzékek, fejléces számlák okmánybélyegekkel stb.
cca 1900-1960 Óriási sajtószemle a XX. századból 39 db újság és magazin, közötte sok képes, sok történelmi eseménnyel foglalkozó, sok, kis helyi, vagy szakági lap, mind valamilyen szempontból érdekes, benne 3 db 1956-os újság is.
1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.
1905 A M. Kir. Államvasutak alkalmazottainak fogyasztási szövetkezetének üzletjelentése és zárszámadása az 1904. évről és az 1905. évi költségvetsé. Bp., 1905, Kunossy Vilmos és Fia-ny. Benne az igazgatóság névsorával.
Gróh István Magyar díszítő művészet. 1-2 rész (hiányos). műtárgyfigyelő erre a kifejezésre Bp., (1907). "Jókai". 12 p. + 23 tábla a 60-ból; 14 tábla az 50 ből. Kiadói félvászon mappában.