Printed Materials

Number of items: 231

cca 1900 A Magyar Vasutasok Országos Szövetségének alapszabálytervezete. Bp., 'Molnárok Lapja'-ny., 9 p.
12969.

3 000 HUF
7,77
8,57

1900-1901 Magyar Királyi Államvasutak Fogyasztási Szövetkezetének alapszabályai, viteldíj-számítási táblázatai, és 1901 árjegyzéke:   1900 Táblázatok a MÁV Fogyasztási Szövetkezet gyorsáru küldeményei a kincstári telefon- és távirda berendezési anyagok, a tenyész lovak és verseny lovak, valamint tenyész marhák és tenyész baromfiak viteldíj-számításához. Szeged, 1900, Engel Lajos-ny., egykorú bejegyzésekkel. 24 p.;  1901 A Magyar Kir. Államvasutak Alkalmazottai Fogyasztási Szövetkezetének alapszabályai. Bp., 1901, Kunosy Vilmos, 23 p.;  1901 A Magyar Kir. Államvasutak Alkalmazottai Fogyasztási Szövetkezetének 1901-es árjegyzéke. I. sz. Bp., Kunosy Vilmos, 2. sztl. lev.
12970.

1900-1901 Magyar Királyi Államvasutak Fogyasztási Szövetkezetének alapszabályai, viteldíj-számítási táblázatai, és 1901 árjegyzéke: 1900 Táblázatok a MÁV Fogyasztási Szövetkezet gyorsáru küldeményei a kincstári telefon- és távirda berendezési anyagok, a tenyész lovak és verseny lovak, valamint tenyész marhák és tenyész baromfiak viteldíj-számításához. Szeged, 1900, Engel Lajos-ny., egykorú bejeg...

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1900 Th Breitwieser (?) jelzéssel: Vasárnapi vadászok (humoros jelenet). Olajnyomat, papír. Sérült. Üvegezett fa keretben. 40x51,5 cm
12971.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1900 Elsőrendű tengerjáró gőzös építése, 2 db nyomat, 18×28 cm
12972.

1 200 HUF
3,11
3,43

cca 1900-1940 Nagy vegyes papírrégiség tétel, közte keresztlevelek, házassági levelek, ellennyugták, levelek, jegyzékek, fejléces számlák okmánybélyegekkel stb.
12973.

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1900-1960 Óriási sajtószemle a XX. századból 39 db újság és magazin, közötte sok képes, sok történelmi eseménnyel foglalkozó, sok, kis helyi, vagy szakági lap, mind valamilyen szempontból érdekes, benne 3 db 1956-os újság is.
12974.

9 000 HUF
23,32
25,71

1902 Budapesti Katholikus Kör 1902. évi értesítője.
12975.

1 000 HUF
2,59
2,86

1903 Mátyás Diák c. lap évfolyama karikatúrákkal 1903 augusztustól 1904 májusig. Kiadói egészvászon kötésben.
12976.

6 000 HUF
15,54
17,14

12977.

8 000 HUF
20,73
22,86

1904 A Magyar Iparművészet c. lap VIII. évf. 1-3. számai.
12978.

4 400 HUF
11,40
12,57

1905 A M. Kir. Államvasutak alkalmazottainak fogyasztási szövetkezetének üzletjelentése és zárszámadása az 1904. évről és az 1905. évi költségvetsé. Bp., 1905, Kunossy Vilmos és Fia-ny. Benne az igazgatóság névsorával.
12979.

1 000 HUF
2,59
2,86

Gróh István Magyar díszítő művészet. 1-2 rész (hiányos).  műtárgyfigyelő erre a kifejezésre Bp., (1907). "Jókai". 12 p. + 23 tábla a 60-ból; 14 tábla az 50 ből. Kiadói félvászon mappában.
12980.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF