11351.
392. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Gabay László (1897-1952): Térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, fejrésznél repedéssel, jelzett (Gabay), m: 23,5 cm