2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Bársony István 2 db könyve: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp, 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Kissé kopott és foltos félvászon kötésben, volt könyvári példány. + Délibáb. Elbeszélések. Bp, 1928, a Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.- T. kiadása. Foltos egészvászon kötésben, helyenként foltos lapokkal.