Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10237.
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. működött festő alkotása: Szakállas férfi portréja. Akvarell, ceruza, karton. Hátoldalán "Nic. Barabás" és további olvashatatlan felirattal az ábrázolt személyről. Fa keretben. 10,5x8 cm
Other collectibles
10241.
Jelzés nélkül, Robin Hood könyv illusztrációk, magyar grafikus munkái feltehetően a XX. század közepéről, össz. 25 db mű. Ceruza, papír. Hozzá tartozik a nyomtatott formában megjelent változat kivágva, némelyiken nyomtatott SZ jelzéssel. 21x17 cm
Other collectibles
10243.
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő munkája: Hazafelé. Olaj, vászon, néhány apró felületi sérüléssel. Fa keretben. 23,5x34,5 cm
Other collectibles
10245.
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén vagy a XX: sz. elején működött művész alkotása: Pánsípra táncolók. Akvarell, ceruza, karton. Paszpartuban. 21x14 cm.
Other collectibles
10246.
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén vagy a XX: sz. elején működött művész alkotása: Távol-keleti jelenet. Akvarell, ceruza, karton. Paszpartuban. 21x14 cm.