10241.
392. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Jelzés nélkül, Robin Hood könyv illusztrációk, magyar grafikus munkái feltehetően a XX. század közepéről, össz. 25 db mű. Ceruza, papír. Hozzá tartozik a nyomtatott formában megjelent változat kivágva, némelyiken nyomtatott SZ jelzéssel. 21x17 cm