10239.
392. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Várallyay 1846 jelzéssel (Várallyay Károly?): Biedermeier női portré. Olaj, vászon. Restaurált, sérült. Régi, kissé sérült fa keretben. 74×58,5 cm,