10062. 392. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Egresi Zsuzsa (1954-): Régi ismerősök, 1981. Színes rézkarc, papír, jelzett. Különnyomat jelzéssel. Lap jobb szélén apró szakadásokkal. 29,5×21 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert