95 000 HUF
246,11 EUR, 271,43 USD
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Faluvég. Olaj, vászon, jelzett. Régi, sérült historizáló stílusú keretben. Hátoldalán régi árcímkével: 1300,- (Pengő?). 60×80 cm