12392.
392. Closed Online auction
Photo
600 HUF
1,55 EUR, 1,71 USD
cca 1900-40 össz. 3 db lovakat ás lovak által húzott járműveket ábrázoló fotólap, 2 db hidegpecséttel jelzett (Magyar Imre, Hungária Körút), részben sarkaiban megtört,