17094.
393. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
18
Biri néni [Barta Béláné, Parizsa Borbála]: Biri néni szakácskönyve [Brassó], 1926 Brassói Lapok Könyvosztályának kiadása, 191 p. Második kiadás. Az erdélyi konyha népszerű bemutatása. Kiadói sérült félvászon kötésben, a kötéstábla elvált a könyvtesttÅ‘l, a lapok jó állapotban, utolsó oldalon kézzel Ãrt recept.