3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Albert von Ruville: William Pitt earl of chatham. I-III. köt. London, 1907., William Heinemann. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, egy kötet elejéről a címkép, egy másik kötet elejéről a címkép és még egy lap kijár, a 3. kötet gerincén kis sérüléssel.