Röck Gyula 3 művéből álló kolligátum, többek közt "Zsidó volt-e Jézus?" kötettel és egy dedikált kiadvánnyal: Regnum Marianum - Mindszenti Gedeon Magyarország védasszonya című verse alapján. A szerző által édesanyjának dedikált! Bp., 1933, Ferenczes Közlöny. 64p. + Géniusz mesék.1. A magasságokból. 2. Géniuszok között. 3. A világból. Dombóvár, 1935, Bagó Mihály. 80p. + Zsidó volt-e Jézus? Tanulmány. Dombóvár, 1943. Bagó Mihály. 96p. Félvászon kötésben.
Arányi Lajos: Rudnó és lelkésze 1844 és 1845-ben, meg még valami, többi közt a' mai magyar zsidó is, közrebocsátá részrehajlatlanúl Rudnó baráti és ellenei' fölvilágositására Arányi Lajos, orvos-sebész-tudor, szemész-szülész-mester, a' Pesti Kir. Egyetem orvoskara', a' Budapesti K. Orvosegyesület' és a Magyar Kir. Természetvizsgáló Társaság' tagja, a' Pesti Kir. Egyetemnél kórboncztan' tanára.
Pesten, 1846. Emich Gusztáv Rudnó kihajtható látképe hiányzik + [2] + 224 p. (az utolsó levél egyben kihajtható táblázat). Egyetlen kiadás.
Arányi Lajos (1812-1887) orvos, egyetemi tanár e könyvében 50 beteg tüneteit és az alkalmazott gyógymódot írja le, valamint a magyarországi zsidóság küllemét, nyelvét, jellegzetességeit ismerteti. XIX. sz végi, javított félvászon kötésben laza fűzéssel, de jó példány
A magyar zsidónő naptára (1932-38) I-VI.. évfolyam a II. hiányzik. Szerkeszti Zsoldos Jenő.
(Bp.), (1933). Pesti Izr. Hitközség Leánygimnáziuma Jóbarátainak és Volt Növendékeinek Egyesülete (Arany János Nyomda).A naptárnak 1932 és1937 között összesen 6 évfolyama jelent meg. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban, két borítón kisebb hiányok.
Schőn Dávid: Az izraelita vallásoktatás vezérfonala a közép-és polgári iskolák III. osztálya számára. A zsidók története a babiloni fogságtól a Talmud befejezéséig. A Pesti Izr. Hitközösség vallástani iskolakönyvei 7. szám.
Bp, 1931, kiadja Schlesinger József könyvkereskedése Budapesten. Hatodik, átdolgozott kiadás. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel, fontos állapotban.
A Talmud könyvei. Berakhoth. - Pea.- Sabbath. A hagyomány gyöngyei. Az eredeti Talmud szöveg alapján dr. Molnár Ernő. Bp, 1921, Korvin Testvérek Könyvnyomdája. Foltos papír kötésben.
Székely Béla: Az antiszemitizmus pszichoanalízise. Bp, 1992, Emberismeret. Az 1936-os kiadás reprint kiadása. Papírkötésben, koszos, foltos borítóval. A szövegben aláhúzások tollal, a borító hátlapján tollal írt szöveg.