17160.
393. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
Bloch Iván: Korunk nemi élete. Tekintettel korunk műveltsége. Bp., 1910, Kostyál Jenő. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.