17158.
393. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
Camille Flammarion: A csillagok világa. Fordította: Zempléni P. Gyula. Első kötet II. kiadás + Második kötet IV. kiadás egybekötve. Bp., 1898, Vass József. Tulajdonosi névbejegyzésekkel, kopottas egészvászon kötésben.