17172.
393. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. 323 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, előzéklap és címlap kijár, utolsó néhány lap foltos.