17166.
393. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
Kaufmann Ede: A részletes kórbonctan tankönyve orvostanhallgatók és orvosok számára. Első fele. Fordították: Minich Károly, Feldmann Ignác, Krompecher Ödön, Verebély Tibor. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXXXVII. köt. Bp., 1902., Athenaeum, 8+644 p. Javított gerincű kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, kopott borítóval, egy-két kissé foltos lappal.