17163.
393. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
Lipták Pál: Gyógyszerismeret. Gyógyszerészhallgatók és gyógyszerészek részére. Bp., 1940, "Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság", 481 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, 'Merkly Belus József' nagykanizsai gyógyszerész névbélyegzőjével és névbejegyzésével.