Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., 1939, Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Második, bővített kiadás. Kopott, foltos, megviselt papírkötésben.
Hétjegyű közönséges logarai az 1-től 108000-ig terjedő számoknak. Összeállította: Tr. Schrön Lajos. Tizenkettedik kiadás. Braunschweig, 1873, Vieweg Frigyes fia. Félvászon kötésben, sérült állapotban.
Vegyes nevelés-oktatás témájú könyvtétel, 4 db. Pedagógus továbbképzés. Természetrajz. Az általános iskolai általános és oktatókáderképzés tananyaga. Kézirat. Bp, 1953, Tankönyvkiadó. Papírkötésben, egy helyen behajtás nyoma van az első borítón. Megjelent 1200 példányban. + Vermes Miklós: Vegytani kísérletek. Új nevelés könyvtára. Bp, 1948, Egyetemi Nyomda. Foltos, szakadozott, megviselt papírköté...
Dr. Vecseklőy József: Ló és ember. Bp., 1983., Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé szakadozott, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.