3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Rákosi Viktor Munkái sorozat 12 kötete (2-5.,9-13., 16-18. kötetek): Elbeszélések és tárcák; A Buzsáki Királyság, KIárendált urak; A bujtogatók, Téli rege; Őszi termés; Polgárháború, Egy falusi Hamlet; Sipulusz humoros elbeszélései; IV Sipulusz humoreszkjei; XII Sipulusz humoreszkjei, Sipulusz humoros elbeszélései; Galambos Pál naplója, Jobbadán Amerikában; Korhadt fakeresztek; Emmy és egyéb elbeszélések. Bp., 1903-1911. Révai. Egységes, szecessziós levéldíszes zöld egészvászon Gottermayer-kötésben, márványozott lapszélekkel. Korhadt fakeresztek, Emmy és egyéb elbeszélések foltos, megviselt, sérült állapotban. Galambos Pál naplója kissé foltos borítóval és helyenként foltos lapokkal.