3 600 HUF
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói foltos, kopott aranyozott félbőr-kötés. Számozatlan példány. A szennylapok hiányoznak.