2 000 HUF
Tamási Áron 3 műve: Virrasztás. Bp.,(1943), Révai, 457+3 p. Kiadói félvászon-kötés, festett lapélekkel.; Szűzmáriás királyfi. Kolozsvár,én.,Erdélyi Szépmíves Céh, 284 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.; Jégtörő Mátyás. Kolozsvár,én.,Erdélyi Szépmíves Céh, 284 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.;