[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 4. rész. Buda, 1829., M. Kir. Universitas betüivel, 658+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
Aristeides Papadakis - John Meyendorff: A keresztény Kelet és a pápaság felemelkedése.Az egyház 1071 és 1453 között. Bizánc világa VI. Bp, 2002, Bizantinológiai Intézeti Alapítvány. Papírkötésben, jó állapotban.
Imre lajos hivatás és élet: Hivatás és élet. Elmélkedések, prédikációk, előadások. Cluj-Kolozsvár, 1938, Minerva. Kiadói kissé sérült papírkötés, sérült gerinccel.
Kirchen-Agende für die evangelischen Gemeinden des österreichischen Kaiserstaates. Wien, 1829, J. G. Heubner, VI+238 p. Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, foltos lapokkal.
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Buda, 1849, A' Magyar Királyi Egyetem betűivel, 1 t.+8+400+4 p.+7 t.(metszetek.) Oldalszámozáson belül egy egészoldalas metszettel. Korabeli egészbőr-kötésben, rossz állapotban, sérült, szétvált borítóval és gerinccel, szétvált kötéssel, foltos lapokkal, két lapon szöveget i...
Vegyes Scolar Vallástörténet sorozat könyvtétel, 2 db. Mark Galli: Assisi Szent Ferenc és kora. Bp, 2003, Scolar Kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. + Graham Tomlin: Luther és kora. Bp, 2003, Scolar Kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Valdens hősök - Arnaud krónikája. Fordította és bevezetéssel ellátta Dr. Német Gábor. Az előszót Dr. Ravasz László írta. A címlap Buday György fametszőművész munkája. Bp., 1933, magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Bangha Béla S. J.: Az oltár titka. Jelen van-e Krisztus az Oltáriszentségben? Bp, én., a Magyar Kultúra kiadása. Második kiadás. Papírkötésben, kopott, foltos borítóval. Egy kivágás van a címlapon.