1 400 HUF
Tytler Ann Frater: Leila Angliában. Ford.: Tisza Etelka. Bp., 1891, Légrády, 1 t. + 180 p. + 2 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, szecessziós ex libris-szel.