Books: Technics Number of items: 30
2381039
17226
393
Books: Technics
Other collectibles
Sármezey Endre: Diesel-motorok alkalmazása vasúti üzemekben. Bp., 1918, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
7 000 HUF
2381422
17227
393
Books: Technics
Other collectibles
A repülőgép és a repülés. Szerk.: Dr. Abody (Anderlik) Előd. Bp.,(1942), Pósa Károly, Stephaneum. Kiadói egészvászon-kötés javított gerinccel
4 000 HUF
2380296
17228
393
Books: Technics
Other collectibles
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Bp., 1912, Franklin.+ Archibald Williams: Korunk találmányai. Átdolgozta: Sándor Szilárd. Zemplén Győző előszavával. Bp., 1910, Franklin. Első kiadás. + , UŐ: Újkori híres utazók. Bp., 1912. Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben mindegyik kötet jó állapotban. Ismeretterjesztő könyvtár.
3 000 HUF
2384601
17229
393
Books: Technics
Other collectibles
Modell és makett. Modellező magazin 3 teljes évfolyama. Főszerk.: Csiky Attila. Bp, 1993. 1-4 évf., 1994. 1-6 évf., 1995. 1-6. évf., az InfoGroup Rt. kiadása. Műbőr kötésben, szép állapotban.
3 000 HUF
2377931
17230
393
Books: Technics
Other collectibles
1000 kamion. Történelem. Klasszikusok. Technika. Ford.: Horváth Judit, Szilágyi Gyula. Pécs, 2006, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 600 HUF
2383543
17231
393
Books: Technics
Other collectibles
Schmidt F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. Bp., 1897, K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
3 000 HUF
2384689
17232
393
Books: Technics
Other collectibles
1 400 HUF
2365092
17233
393
Books: Technics
Other collectibles
1901 Előkészítő osztály. 1901. Összeáll.: Györgyi Kálmán. Budapest Székesfővárosi Iparostanonc-Iskolák. Bp., 1901, Székesfővárosi Házinyomda. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, mellékletekkel. Kopott egészvászon-kötésben, kijáró lapokkal.
1 200 HUF
2334181
17234
393
Books: Technics
Other collectibles
Liener György: Autótípusok 1964. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kissé kopott borítóval.
3 000 HUF
2379704
17235
393
Books: Technics
Other collectibles
2 000 HUF
2353258
17236
393
Books: Technics
Other collectibles
Kolligátum: Jalsoviczky Lajos: Vízturbinák. Bp., 1922. Athenaeum. 125 ábrával. Részben foltos lapokkal. + Jalsoviczky Lajos: Gőzturbinák. Bp., 1922, Athenaeum. Részben foltos lapokkal, aláhúzásokkal. Félvászon kötésben, sérült borítóval.
2 000 HUF
2378524
17237
393
Books: Technics
Other collectibles
Gáspár Gyula: Székely ezermesterek. Bp., 1944., Franklin, 96 p.+XXXII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, a hátsó kötéstáblán kívül-belül ceruzás jegyzetekkel.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035