15009.
393. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Vörös Márton (1900-1993): A szerencsés expedÃció. Hans W. Ahlmann kutató útja asz északi jégvilágba. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934.], Franklin,140+2 p.+20 (fekete-fehér fotók) t.+2 (térkép) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borÃtóval,