30869.
393. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1947. "Európai Vasutas Labdarúgó Bajnokság - Budapest 1947" aranyozott fém sport emlékérem, eredeti dísztokkal, a dísztok fedlapján vasutas logó valamint "BUDAPEST 1947" felirat, belső oldalán nehezen kiolvasható "BOCZÁN KÁROLY" jelzéssel (46mm) T:1- kopott aranyozás