Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1
USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 1986. "John Fitzgerald Kennedy 1961-1963 / Madison Mint" befektetési ezüst tömb (1oz /31,18g/0.999/29x50mm) T:1- (PP) patina USA 1986. "John Fitzgerald Kennedy 1961-1963 / Madison Mint" silver bar (1oz/31,18g/0.999/29x50mm) C:AU (PP) patina
Ausztria 1848. "János főherceg birodalmi adminisztrátorrá választásának emlékére" Sn emlékérem (37mm) T:3 ph.
Austria 1848. "In memory of the election of Archduke John as imperial administrator" Sn commemorative coin. "Erzherzog Johann v. Ostr. z. Reichsverweser erwahlt 1848 / Aus Verehrung und Liebe - Dem Verdienste geweiht" (37mm) C:F edge error
Ausztria ~1910. "Beethoven" egyoldalas Br plakett. Szign.: Franz Stiasny (90mm) T:2 kis patina
Austria ~1910. "Beethoven" one-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (90mm) C:XF small patina
Ausztria ~1910. "Wagner" Br plaket (62x55mm) T:2
Austria ~1910. "Wagner" Br plaque with personal engravement on back. Sign.: Franz Stiasny (62x55mm) C:XF
Csehszlovákia 1976. "Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme" Br emlékérem (60mm) T:2
Czechoslovakia 1976. "Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry" Br commemorative medallion (60mm) C:XF
Franciaország 1825. "Francia amatőr művészek" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Peuvrier F. (42mm) T:3 ph.
France 1825. "French amateur artists" two-sided Br medallion. "Les Artistes et Amateurs Francais a Hummel - Paris 1825". Sign: Peuvrier F. (42mm) C:F edge errors