10328.
393. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
85 000 HUF
220,21 EUR, 242,86 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. orosz festő alkotása: Szent Tyihon pátriárka képmása. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán felirat 1910-ből. Fa keretben. 42,5x33,5 cm.