12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Szüle Mihály (1902-1992): Önarckép, 1933. Kréta, ceruza, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. Historizáló, kissé sérült üvegezett keretben, 21,5×15 cm