11592.
394. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
3 000 HUF
Rajki László (1939-) Anyaság (1963). Festett gipsz. Jelzett. Minta darab, alján kézzel írt szövegekkel a gyártáshoz. Kopásokkal 25 cm